Shampo

SHAMPOOS

MTB & MMS

Eliminoni bronzin
(sfondi portokalli/kuq)
Hiqni nga flokët tonet e padëshiruara të verdha dhe portokallia me shamponët tanë MTB dhe MMS. Të krijuara posaçërisht për flokë bjonde, gri dhe të argjendta, shamponët neutralizojnë menjëherë nuancat e padëshiruara të tunxhit dhe ju bëjnë të dukeni më të shndritshëm ndonjëherë! Arritni rezultate të dukshme pas aplikimit të parë!

Mounir Metallic Silver Neutralizues
Shampo 300ml & 1000ml

Bëni gri të shkëlqejë
Shampo Neutralizuese Mounir Metallic Silver është një armë e fuqishme kundër tunxhit (sfondi portokalli/kuq). Aplikoni shampon tonë MMS për të ndriçuar flokët tuaj pa pasur nevojë të aplikoni një tonik më pas. Shampo metalike argjendi do të ndriçojë ngjyrën dhe do t’ju ndihmojë të arrini pamjen perfekte neutrale bionde, platin, gri, pa asnjë gjurmë të verdhë/portokalli.

Mounir Toner Boost
Shampo 300ml & 1000ml

Shkëlqim dhe shkëlqim
Shampo jonë MTB është formuluar për flokë të zbardhur dhe me thekse ose thekse, për të eliminuar tonet e padëshiruara të verdha dhe për të rritur shkëlqimin e ngjyrës. Aplikoni tonerët menjëherë pas për të ndriçuar hijen. Shampo MTB është gjithashtu e menjëhershme për përdorim në shtëpi. Është një zgjidhje perfekte për klientët që duan të ruajnë ngjyrën dhe të shkëlqejnë ndërmjet vizitave në sallon.

SOCIAL

Politikat

    CONTATTI